DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Zadlabávacie zámky
- Zadlabávací zámok pre čínske dvere ZW2 ľavý
Zadlabávací zámok pre čínske dvere ZW2 ľavý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zadlabávací zámok pre čínske dvere ZW2 ľavý3-7 dní32,09 €26,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zadlabací zámok na čínske dvere slúži na vytvorenie pevného uzáveru vchodových dverí. Výrobok je vyrobený z odolnej ocele, vďaka čomu je odolný voči korózii a mechanickému poškodeniu. Jednoduchý spôsob montáže umožňuje rýchlo dokončiť potrebnú prácu. Zadlabací zámok ochráni interiér pred neoprávneným prístupom
Vlastnosti a výhody
Zadlabací zámok je určený pre čínske dvere otvárané vľavo. Výrobok je vyrobený z odolnej ocele, vďaka čomu umožňuje spoľahlivo zatvárať vchodové dvere do bytu, kancelárie alebo inej miestnosti. Jednoduchá montáž nezaberie veľa času, potrebné práce zvládnete úplne sami. Zámok má západku a západkový uzáver, ktorý zaisťuje pevné uzavretie, čím chráni interiér pred neoprávneným prístupom. Zámok je odolný a nepodlieha korózii ani mechanickému poškodeniu, ku ktorému môže dôjsť pri každodennom používaní. V našich predajniach nájdete aj široký výber dverí, do ktorých môžete tento typ zámku nainštalovať
- Jednoduchá montáž
- Bezporuchová prevádzka
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Kovanie používané v čínskych vonkajších dverách - ľavý zámok
- Kovanie používané v čínskych vonkajších dverách - ľavý zámok
- Hĺbka púzdra: 90,5 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zámok na západku a závoru |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka puzdra | 176 mm |
| Dĺžka taniera | 225 mm |
| Hĺbka produktu | 90,5 mm |
| Vzdialenosť medzi montážnymi bodmi | 68 mm |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 5906711285796 |

1850 + recenzí








