DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základ ľavej zárubne tvorí sivý dub
Základ ľavej zárubne tvorí sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základ ľavej zárubne tvorí sivý dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri oddelení jednotlivých miestností od seba určite dobre poslúži zárubňa vo vašom byte. S ním vytvoríte rám, ktorý bude vhodný na zavesenie dverí do vstupných otvorov. Produkt sivý dub Vás určite poteší svojim atraktívnym a elegantným vzhľadom.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa slúži na zavesenie dverí do vstupných otvorov. Zaručuje tiež stabilitu krídla a správny chod, preto je mimoriadne dôležité, aby bolo vyrobené z najlepších možných materiálov. Tu ponúkaná rámová základňa, teda jej vertikálny prvok, je vyrobená z MDF dosky, ktorá má vynikajúce vlastnosti odolnosti. Vďaka svojej vynikajúcej tvrdosti zaisťuje stabilitu konštrukcie, odolnosť voči zaťaženiu a životnosť po mnoho rokov. Povrchová fólia je zodpovedná za atraktívny vzhľad zárubne a účinne chráni výrobok pred poškriabaním a trieskami. V našom sortimente nájdete aj ďalšie zárubne tejto značky, takže si vyberiete model vo veľkosti a farbe, ktorý sa hodí do vášho interiéru.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 213 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 9 cm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539296896 |

1850 + recenzí








