DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základ pravej zárubne, severný orech
Základ pravej zárubne, severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základ pravej zárubne, severný orech3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podstavec so zabudovanými pántmi je určený pre dvere otvárané sprava. Spolu s horným nosníkom, ktorý tiež nájdete v našej ponuke, tvorí kompletnú zárubňu. Je určený pre dvere otvárané sprava. Odolná MDF doska je pokrytá špeciálnym dekoratívnym náterom so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu.
Vlastnosti a výhody
Vertikálna základňa je výrobok, ktorý spolu s vodorovným nosníkom nad dverami tvorí celú zárubňu. Dobre sa hodí do obytných a kancelárskych interiérov. Je vyrobený z pevných materiálov - MDF doska pokrytá prírodnou drevenou dyhou. Vďaka tejto konštrukcii je odolný voči poškriabaniu a zachováva si svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Tri pánty poskytujú stabilitu namontovaným dverným krídlam, ktoré sa otvárajú doprava. Široký výber farieb umožňuje zladiť zárubňu s dokončovacími prvkami vášho bytu, ako sú podlahy alebo nábytok. Severný orech sa hodí k modernému dizajnu interiéru a vyzerá dobre v kombinácii so svetlými farbami stien.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 213 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 9 cm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539238087 |

1850 + recenzí








