DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základ pravej zárubne tvorí sivý dub
Základ pravej zárubne tvorí sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základ pravej zárubne tvorí sivý dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa určite uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Vďaka nemu môžete esteticky dokončiť svoje vstupné otvory a pripraviť ich na následné zavesenie dverí - základňa rámu je vybavená pántmi. Tento výrobok je vyrobený z MDF, takže je mimoriadne odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa je určená na dokončenie vstupných otvorov - dodá im nielen atraktívny vzhľad, ale aj pripraví na zavesenie dverí. Ponúkaná základňa je vybavená pántami. Celá konštrukcia bude preto užitočná pri oddelení jednotlivých priestorov v komerčných budovách alebo miestností v bytoch. Zárubňa sa vyznačuje výbornou tvrdosťou a stabilitou, za čo vďačia materiálom, z ktorých bola vyrobená - MDF doska je mimoriadne odolná voči poškodeniu a povrchová fólia zabraňuje nevzhľadným škrabancom a odreninám na podklade. Celok v sivom dube bude vyzerať perfektne v kombinácii s jemnými farbami stien a drevenými prvkami interiéru.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 213 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 9 cm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539296889 |

1850 + recenzí








