DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základňa ľavého rámu Radex, bez uzlov
Základňa ľavého rámu Radex, bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základňa ľavého rámu Radex, bez uzlov3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vertikálny prvok Radex je určený pre svojpomocnú výstavbu zárubní, ktoré sú nevyhnutné pri montáži dverí do steny. Je vyrobený zo surového borovicového dreva, takže má prírodný vzhľad, ktorý dodáva interiéru elegantný charakter. Navyše je táto surovina mimoriadne mechanicky odolná.
Vlastnosti a výhody
Vertikálny prvok Radex, známy aj ako trám, je veľmi dôležitým dokončovacím prvkom vo vašom byte. Toto je jeden z dielov, z ktorých si vytvoríte zárubňu, na ktorú sa vešia interiérové dvere. Vertikálny nosník sa musí vyznačovať vysokou stabilitou a odolnosťou, preto je vyrobený z borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje vysokou tvrdosťou. Drevo bolo ponechané v surovom stave, preto zaujme svojím prírodným vzhľadom, ktorý celej konštrukcii dodáva neskutočne elegantný charakter. Výrobok je určený na montáž dverí, ktorých pánty sú umiestnené na ľavej strane krídla, ale v ponuke je aj variant prispôsobený pravým dverám.
- masívne drevo
- Jednoduchá montáž
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Radex |
| Hĺbka (cm) | 8 cm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 210 cm |
| Hmotnosť (kg) | 8 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kód produktu | 5907592244933 |

1850 + recenzí










