DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 100-140 mm ľavá strieborná
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 100-140 mm ľavá strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 100-140 mm ľavá strieborná3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou praktického podstavca ľahko namontujete interiérové dvere do vášho domova. Odolný výrobok vám bude slúžiť dlho – je vyrobený z mechanicky odolného materiálu, ktorý príliš rýchlo nestratí svoju funkčnosť. Prvok je možné jednoducho prispôsobiť hrúbke steny.
Vlastnosti a výhody
Praktický podstavec využijete pri montáži interiérových dverí v domácnosti aj mimo nej. S produktom, ktorý sa ľahko inštaluje, nebude problém ani pre domácich majstrov, ktorí nemajú s vykonávaním takýchto prác žiadne skúsenosti. Prvok časom nestratí svoju funkčnosť, pretože je vyrobený z materiálu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a mechanickou pevnosťou. Nosník môžete jednoducho prispôsobiť hrúbke vašej steny a dverí. Jeho povrch sa vyznačuje klasickým, univerzálnym odtieňom, ktorý pekne zapadne do miestností v akomkoľvek štýle aranžovania. Dekoratívne vlastnosti výrobku môžete ozdobne zvýrazniť kombináciou s iným výrobkom a dokončovacími prvkami v rovnakej farbe.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 16 cm |
| výška (cm) | 213 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 12,35 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 5907539361389 |

1850 + recenzí








