DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 140-180 mm ľavá strieborná
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 140-180 mm ľavá strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 140-180 mm ľavá strieborná3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický podstavec vám určite pomôže postaviť zárubňu, ktorá sa vám bude hodiť pri montáži vašich interiérových dverí. Jednoduchá štruktúra produktu znamená, že jeho montáž by nemala predstavovať žiadne problémy ani pre začínajúcich domácich majstrov. Prvok je nastaviteľný, čo vám uľahčí montáž na vaše dvere.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktickej základne je skvelý spôsob, ako postaviť rám pre vaše dvere. Univerzálna farba produktu krásne zvýrazní vzhľad dverí v akomkoľvek odtieni. Môžete ho úspešne použiť v miestnostiach zariadených v akomkoľvek štýle bez obáv z rušenia. Správnu inštaláciu prvku zvládne nielen skúsený, ale aj začínajúci domáci majster, pretože na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje. Produkt ľahko prispôsobíte šírke steny a dverí - dá sa ľubovoľne prispôsobiť. Vyrobené z odolného materiálu, robí základňu odolnou a predlžuje jej životnosť. Na stavbu zárubní Vám vieme ponúknuť aj iné podnože a nosníky - v širokej škále farieb.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| výška (cm) | 213 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 14,85 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 5907539361396 |

1850 + recenzí








