DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 80-100 mm ľavá strieborná
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 80-100 mm ľavá strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základňa nastaviteľnej zárubne Winfloor 80-100 mm ľavá strieborná3-7 dní110,30 €89,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická nastaviteľná základňa je prvkom, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu interiérových dverí vo vašej domácnosti. Prvok je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu, čo predlžuje jeho životnosť. Výrobok je nastaviteľný - takže ho môžete ľahko prispôsobiť hrúbke steny a dverí podľa vlastného výberu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa je ideálna pre inštaláciu interiérových dverí vo vašej domácnosti. Odolný výrobok je vyrobený z odolného materiálu, ktorý je odolný aj voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu vám môže úspešne slúžiť roky – nemusíte sa báť, že stratí svoju funkčnosť príliš rýchlo. Jednoduchá štruktúra prvku uľahčuje montáž - môžete si ho ľahko vyrobiť sami, bez použitia príliš zložitých nástrojov. Základňa je nastaviteľná. Umožňuje vám ho prispôsobiť hrúbke vašej steny a dverí. Univerzálna farba prvku pekne splynie s dverami v rôznych odtieňoch a vytvorí tak ucelenú kompozíciu s estetickými hodnotami.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Šírka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2130 mm |
| Hĺbka produktu | 105 mm |
| Hmotnosť produktu | 10,4 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907539361501 |

1850 + recenzí








