DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základňa pevného rámu Winfloor ľavá strieborná
Základňa pevného rámu Winfloor ľavá strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základňa pevného rámu Winfloor ľavá strieborná3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Základňa je prvkom zárubne - s jej pomocou ľahko vytvoríte konštrukciu pre správnu povrchovú úpravu dverí. Je striebornej farby, často sa používa v moderných bytoch. Navrhovaný sortiment zahŕňa modely s rôznymi farbami a rozmermi, takže si môžete vybrať verzie, ktoré vyhovujú vašim očakávaniam.
Vlastnosti a výhody
Podstavec je prvok používaný pri dokončovacích prácach v bytoch aj obchodných priestoroch, napríklad reštauráciách alebo firmách - je určený na montáž zárubne, teda konštrukcie umožňujúcej správnu montáž dverí. S jeho funkčnosťou budete spokojní, pretože celku dodáva aj estetické dotvorenie. Strieborný model je možné úspešne kombinovať s ďalšími prvkami v rovnakej farbe. Zárubňu si môžete pripevniť sami alebo využiť pomoc renovačnej firmy, ak ste tento typ úkonov ešte nikdy nevykonávali. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie podnože, takže farbu a rozmery výrobku si môžete prispôsobiť individuálnym požiadavkám.
- Spolu s trámom vytvára zárubňu
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Dostupné rôzne veľkosti a farby
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 44 mm |
| šírka (cm) | 10 cm |
| výška (cm) | 215 cm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10,5 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539362102 |

1850 + recenzí








