DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Základná zárubňa nastaviteľná 80-100 mm severný orech pravý
Základná zárubňa nastaviteľná 80-100 mm severný orech pravý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Základná zárubňa nastaviteľná 80-100 mm severný orech pravý3-7 dní110,30 €89,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa Vás určite uspokojí svojou vysokou funkčnosťou a estetickým vzhľadom. Vďaka nemu budete môcť vhodne zavesiť dvere do vstupného otvoru vedúceho do miestnosti a navyše zvýšite atraktivitu svojich izieb - výrobok orech sever je dokonalým doplnkom interiérov zariadených v tradičnom štýle.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa je určená na dokončenie vstupných otvorov vo Vašom byte a ich prípravu na montáž dverí. Preto nájde uplatnenie pri oddeľovaní miestností vo Vašom dome alebo priestoroch vo firmách a verejných budovách. Produkt je šírkovo nastaviteľný, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Zárubňa sa vyznačuje výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, čo je dané materiálom, z ktorého je vyrobená - MDF doska je mimoriadne tvrdá a teda aj odolná. Výrobok vo farbe severný orech je vhodný najmä do klasických miestností - perfektne sa hodí k odtieňom dreveného nábytku. V našej ponuke nájdete aj iné zárubne tejto značky, takže si určite vyberiete model vhodný do vášho bytu.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Marka | Windoor |
| Šírka produktu | 170 mm |
| Výška produktu | 95 mm |
| Hĺbka produktu | 2120 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,3 kg |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Počet pántov | 3 |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Osud | Stavebníctvo |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5907539287658 |

1850 + recenzí








