DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, orech
Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, orech3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere zitron ľavé orech zaisťujú bezpečnosť a estetický vzhľad budovy. Sú vhodné pre obytné aj komerčné objekty. Vyrobené z pozinkovanej ocele so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a deformácii. Sú tesné a zateplené polystyrénom – zlepšujú energetickú hospodárnosť budovy. Vyrobené v Poľsku
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Zitron 80 ľavý orech sú vyrobené z pozinkovanej ocele odolnej voči vlhkosti. PVC fólia zaručuje ich estetický vzhľad. Nie sú zdeformované. Sú ideálne nielen do komerčných zariadení a vonkajších priečok nevykurovaných miestností, ale aj do obytných budov. Model je vybavený kolíkmi proti krádeži, ktoré zvyšujú úroveň zabezpečenia. Zitronové ľavé vonkajšie dvere z orecha tiež pomôžu znížiť účty za energiu. Poskytujú dobrú tepelnú izoláciu vďaka dodatočnej vrstve polystyrénu. Sú vybavené stopsolovým sklom, ktoré zastavuje slnečné svetlo a zabraňuje nahliadnutiu do interiéru budovy. Vyrobené v Poľsku. Naša ponuka obsahuje ďalšie varianty a farby dverí zo série Zitron
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993230 |

1850 + recenzí









