DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub
Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 80 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub3-7 dní465,06 €378,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zitron ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú masívnym poľským výrobkom s moderným dizajnom. Je odolný voči poveternostným vplyvom. Dvere majú krídlo zateplené polystyrénom, ktorý zabezpečuje dostatočnú izoláciu. Sú zakončené kvalitnou PVC dyhou. Model je dostupný ako súprava na vlastnú montáž a dva zámky a tri závory proti vlámaniu zaručujú solídnu bezpečnosť.
Vlastnosti a výhody
Ľavé vonkajšie dvere Zitron 80, zlatý dub, sú poľský výrobok, ktorý sa vyznačuje pevnou konštrukciou. Krídlo dverí hrúbky 56 mm bolo vyplnené polystyrénom. Tým sa zabezpečí dostatočná tepelná izolácia budovy. Dvere sú vyrobené z kvalitnej PVC dyhy, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. Bezpečnosť používania zaisťujú dva zámky a tri závory proti vlámaniu. To zaisťuje, že dvere je ťažké vynútiť. Model je dostupný ako súprava na vlastnú montáž. Rozmery dverí sú 895 x 2061 mm. Krídlo má hrúbku 56 mm. Vonkajšie dvere ľavé Zitron, dub zlatý, majú izolačné sklo typu stopsol, ktoré zabezpečuje súkromie. Vzťahuje sa na ne 2-ročná záruka výrobcu.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
- 3 kolíky proti krádeži
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 955 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo, zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5907803991250 |

1850 + recenzí








