DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, orech
Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, orech3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere orech ľavé Zitron sa výborne hodia ako vchodové dvere do rodinných domov, obchodných priestorov a ako vonkajšie priečky do nevykurovaných miestností. Výrobok sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a deformácii. Technológia proti vlámaniu ochráni váš interiér. Krídlo bolo vyrobené v Poľsku
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere ľavý orech Zitron majú šírku deväťdesiat centimetrov a hrúbku päť a pol centimetra. Výrobok je vyrobený z odolnej a odolnej pozinkovanej ocele. Výrobok je potiahnutý PVC fóliou, ktorá imituje orechové drevo. Zasklenie zvyšuje estetiku dverí. Prezentované krídlo je riešením, ktoré bude dobre fungovať v budovách s modernou aj tradičnou architektúrou. Krídlo je zateplené polystyrénom. Tento produkt má koeficient prestupu tepla jedna a osem desatín wattu na meter štvorcový. Ak si vyberiete vonkajšie dvere orech ľavý Zitron 90, dostanete oceľovú zárubňu s prahom, dva zámky s vložkami a kľučku s horným plechom. Pánty v týchto dverách sú namontované na ľavej strane. Prezentované krídlo patrí do série Zitron
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993360 |

1850 + recenzí









