DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub
Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere ľavé Zitron, zlatý dub, sú vyrobené z masívnej ocele, takže nedôjde k ich deformácii. Dverné krídlo vyplnené polystyrénom dobre chráni pred mrazivým vzduchom, čím znížite náklady na vykurovanie. Polystyrén je tiež bariérou pre nepríjemné zvuky zvonku. Dvere sa vyznačujú nadčasovým dizajnom. Zhodujú sa okrem iného s bielymi budovami.
Vlastnosti a výhody
Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, účinne ochránia Váš dom pred zlodejmi. Model je vybavený dvoma zámkami a čapmi proti vlámaniu, vďaka ktorým si užijete pocit bezpečia. Výrobok je vyrobený z pevnej ocele a povrchovo upravený kvalitnou PVC dyhou. Vďaka tomu sú dvere odolné voči rôznym poveternostným vplyvom. Zachovajú si svoju farbu aj napriek častému vystaveniu slnečnému žiareniu. Model je vyplnený polystyrénom, ktorý zastaví studený vzduch. Vonkajšie dvere Zitron, ľavé, zlatý dub, vám umožnia tešiť sa z nižších nákladov na vykurovanie. Dvere tiež zastavia zvuky zvonku, čo sa premieta do pohodlia. Súčasťou zostavy je zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením. Tvorí dodatočnú bariéru pre studený vzduch.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- 3 kolíky proti krádeži
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 955 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo, zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | oceľ |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5907803991472 |

1850 + recenzí








