DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, orech
Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, orech3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere pravý orech Zitron vám vďaka svojej tesnosti a dodatočnej izolácii polystyrénom umožnia zlepšiť energetickú hospodárnosť vašej budovy. Navyše ochránia objekt pred vlámaním – sú vybavené systémom proti vlámaniu. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti vlhkosti a deformácii. Dlhoročným používaním nestratia svoje hodnoty
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Zitron 90 pravý orech Vám zabezpečia bezpečnosť a teplo. Sú vyrobené z pevnej pozinkovanej ocele. Vďaka dodatočnej ochrane proti vlámaniu poskytujú určitú ochranu proti vlámaniu. Polystyrénová izolácia zabraňuje úniku energie z budovy počas vykurovacej sezóny. To sa premieta do nižších účtov. Navyše vonkajšie dvere z pravého orecha Zitron vyzerajú dlho skvele. Nedeformujú sa a nemenia svoje vlastnosti pod vplyvom vlhkosti. Inštalované sklo chráni pred slnkom a neželanými pohľadmi. Pre vaše pohodlie je súčasťou dverového setu zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami a kľučka. Vyrobené v Poľsku
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993353 |

1850 + recenzí









