DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub
Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé vonkajšie dvere Zitron, zlatý dub, vyzerajú moderne a sú vyrobené z kvalitných materiálov. Konštrukcia je pripravená na intenzívne používanie. Navyše ide o dvere proti vlámaniu. Sada obsahuje hotové príslušenstvo na montáž, ktoré vám pomôže namontovať celú konštrukciu jednoducho a efektívne.
Vlastnosti a výhody
Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, majú moderný dizajn. Dekoratívne prvky dokonale zodpovedajú klasickému odtieňu hnedej. K dispozícii máte dva zámky a tri špeciálne kolíky. Vďaka tomu získate dvere proti vlámaniu. Konštrukcia je prispôsobená pre svojpomocnú montáž. K dispozícii máte hotové príslušenstvo. Sada navyše obsahuje zárubňu s hliníkovým prahom a tesnením. Zitron pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú vyplnené polystyrénom. To zaručuje oveľa lepšiu izoláciu. Vonkajšia časť je zakončená kvalitnou PVC dyhou. Tento materiál je odolný voči poškodeniu a vonkajším faktorom. Takto si dvere zachovajú svoj vynikajúci stav po mnoho rokov. Pozrite si aj ďalšie modely vonkajších dverí v ponuke predajne Castorama.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 955 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Glazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 39 kg |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907803991465 |

1850 + recenzí








