DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Zitron 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
Zitron 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zitron 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte dvere do domu, obchodu alebo kancelárie? Alebo možno chcete oddeliť nevykurovanú miestnosť od zvyšku budovy? Preto Vás určite zaujmú vonkajšie dvere Zitron, pravá antracit. Výrobok vyrobený z pozinkovanej ocele je odolný a odolný. Izoláciu dverného krídla zabezpečuje polystyrén, ktorým sú dvere vyplnené
Vlastnosti a výhody
Estetiku dverného krídla zabezpečuje PVC fóliová dyha a elegantné presklenie. Vďaka nim produkt vyzerá skvele v budovách s modernou architektúrou. Zitron 90 pravé vonkajšie dvere, antracit, sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a deformáciám. Tieto vlastnosti znamenajú, že vám produkt bude slúžiť roky. Je vybavená technológiou proti vlámaniu. Vonkajšie dvere Zitron pravé antracitové majú šírku deväťdesiat centimetrov a hrúbku päť a pol centimetra. Súčasťou sady je aj kovová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami a kľučka s horným plechom. Prezentované krídlo je súčasťou radu Zitron. V našej ponuke sú aj dvere v tejto farbe s pántami na ľavej strane. Pripravili sme aj veľký výber ďalších modelov zo série Zitron
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993377 |

1850 + recenzí









