DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Drevené kliny
- Floorpol stolárske kliny 30 x 150 mm 4 kusy
Floorpol stolárske kliny 30 x 150 mm 4 kusy
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Floorpol stolárske kliny 30 x 150 mm 4 kusy3-7 dní4,17 €3,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Klin, aký je tu ponúkaný, sa vám bude hodiť pri všetkých typoch stolárskych prác alebo menších domácich rekonštrukcií. Vyrobené z masívneho borovicového dreva, výrobok sa nepoškodí ani nezlomí ani pri intenzívnej práci. Klin výrazne uľahčí montáž prvkov vyžadujúcich drobné zmeny polohy, ako sú okná alebo dvere.
Vlastnosti a výhody
Tu ponúkaný produkt je stolársky klin vhodný pre všetky typy renovačných prác vykonávaných vo vnútri budovy. Je ideálny pre korekcie vyplývajúce z nesprávnej montáže okna alebo dverí - zachováva ich stabilitu a výrazne vám uľahčí prácu. S jeho pomocou môžete rýchlo a efektívne vyrovnať alebo presunúť nesprávne nainštalované prvky. Je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a má prirodzenú, svetlú farbu. Výrobok nie je pokrytý farbou ani lakom, takže nehrozí jeho znečistenie počas prevádzky. Tu prezentovaný stolársky klin je možné použiť mnohokrát - nie je poškodený prácou. V našej ponuke nájdete aj kliny väčšie a menšie ako u nás ponúkané.
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 27 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Typ balenia | balenie |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 15 cm |
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Kód produktu | 5907508712143 |

1850 + recenzí








