DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Drevené kliny
- Floorpol stolárske kliny 45 x 200 mm 4 kusy
Floorpol stolárske kliny 45 x 200 mm 4 kusy
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Floorpol stolárske kliny 45 x 200 mm 4 kusy3-7 dní5,52 €4,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stolársky klin je materiál, ktorý zabezpečuje rýchle a efektívne renovačné práce pri montáži okien a dverí vrátane balkónových. Je veľmi odolný, takže ho môžete používať opakovane. Výrobok je svetlý, pretože je vyrobený zo surového borovicového dreva - preto je počas prevádzky dobre viditeľný.
Vlastnosti a výhody
Vďaka stolárskemu klinu rýchlo namontujete dvere a okná v dome, technických miestnostiach a iných budovách. Umožňuje efektívne odstupovať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami, takže sa vyhnete chybám a práca vám pôjde veľmi hladko. Navyše ich stabilizuje, aby ste mohli všetko presne vyrovnať a premiestniť - klin je veľmi funkčný. Výrobok zo surového borovicového dreva je určený na opakované použitie a pri dlhšom nepoužívaní nestráca na kvalite a vzhľade - na borovicovom dreve sa neusádzajú nevzhľadné huby. Klin bol navrhnutý tak, aby sa dal ľahko používať - je malý a šikovný, čo výrazne urýchľuje postup práce.
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 27 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Typ balenia | balenie |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 15 cm |
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Kód produktu | 5907508712150 |

1850 + recenzí









