DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Strecha
- Strešné krytiny
- Doplnky a montážne príslušenstvo
- H profil polykarbonát 2 m 4 mm priehľadný
H profil polykarbonát 2 m 4 mm priehľadný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
H profil polykarbonát 2 m 4 mm priehľadný3-7 dní5,09 €4,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ako zabezpečiť správnu stabilitu strešnej konštrukcie? Počas pokrývačských prác nezabudnite použiť predložený profil na správne upevnenie polykarbonátových viacstenných dosiek a hrán. Prvok vyrobený z polykarbonátu zostane dlhodobo odolný voči mechanickému poškodeniu. Ponúkame profily s rôznymi technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Bojíte sa, že vaša strecha nebude dostatočne odolná a stabilná? Pri jeho stavbe určite použite prezentovaný profil - prvok je určený na vytváranie strešných krytín spájaním komorových dosiek. Je vyrobený z polykarbonátu, takže zostane dlho odolný voči mechanickému poškodeniu – konštrukciu nebudete musieť často renovovať. Plánovanú prácu môžete vykonať sami alebo s pomocou špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s takýmito úlohami. Aby bolo možné strechu bezpečne používať, je potrebné zabezpečiť dokonalú stabilitu konštrukcie. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou a vybrali si praktický profil.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Spojovacia lišta |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Polywall |
| Dĺžka produktu | 2000 mm |
| Šírka produktu | 4 mm |
| Hmotnosť produktu | 2,4 kg |
| Farba | Transparentné |
| Materiál | Polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 8691756902001 |

1850 + recenzí








