DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 45 x 1000 mm
Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 45 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 45 x 1000 mm3-7 dní4,65 €3,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hobľované hranaté drevo Floorpol je funkčným konštrukčným prvkom. Je dostupný v surovej forme. Vďaka tomu ho môžete použiť na zaujímavý nábytok alebo stavebné projekty a dokončiť ho tak, ako chcete. Ak hľadáte aj iné varianty rozmerov, pozrite si všetky hranoly Floorpol v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Hobľované hranaté rezivo Floorpol 19 x 45 x 1000 mm je produkt, ktorý má veľmi široké uplatnenie. Po predchádzajúcej impregnácii je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Prekrytie ochranným prostriedkom ochráni povrch prvku pred priamym pôsobením škodlivých faktorov. Vďaka tomu si hranaté rezivo zachová svoje vlastnosti po dlhú dobu. Tento typ prvku môže byť základom pre mnoho zaujímavých projektov. Ideálne na výrobu rámov postelí a altánkov. Okrem toho môže byť súčasťou aj pokročilejších konštrukcií, ako sú základy, stĺpy alebo rámy. Hobľované hranaté rezivo Floorpol je prírodný produkt z borovicového dreva, ktorý vyniká svojou univerzálnosťou, jednoduchým spracovaním a estetickým vzhľadom.
- Prírodný produkt
- Estetická úprava
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 1,9 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 0,5 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 4,5 cm |
| Kód produktu | 5907508714048 |

1850 + recenzí








