DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 60 x 1000 mm
Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 60 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté drevo Floorpol 19 x 60 x 1000 mm3-7 dní6,39 €5,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hobľované hranaté drevo Floorpol je surový konštrukčný prvok, ktorý sa vyznačuje vysokou funkčnosťou. Esteticky hotový výrobok je pripravený na impregnáciu a ďalšie stavebné práce. Hranaté rezivo má široké využitie. Výhodou je výborná kvalita dreva. Naša predajňa ponúka aj ďalšie varianty hranolov Floorpol, ktoré sa líšia rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Hobľované hranaté rezivo Floorpol 19 x 60 x 1000 mm z borovicového dreva má estetickú úpravu. Ide o prvok, ktorý má veľmi široké uplatnenie – možno ho použiť na kutilské projekty aj na profesionálne stavby. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Na ochranu pred poveternostnými vplyvmi chráňte povrch hranolov pomocou špeciálne na to určených impregnačných prostriedkov. Vďaka tomu si produkt zachová svoje vlastnosti po dlhú dobu. Hobľované hranaté drevo Floorpol využijete pri zhotovovaní rôznych konštrukcií - napríklad altánkov alebo postelí. Okrem toho to bude potrebné pri stavaní stĺpov alebo rámov. Skontrolujte aj ostatné rozmery hobľovaných hranatých rezív Floorpol.
- Prírodný produkt
- Estetická úprava
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 1,9 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 0,6 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 6 cm |
| Kód produktu | 5907508714062 |

1850 + recenzí








