DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté drevo Floorpol 45 x 45 x 1000 mm
Hobľované hranaté drevo Floorpol 45 x 45 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté drevo Floorpol 45 x 45 x 1000 mm3-7 dní8,79 €7,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hobľované hranaté rezivo Floorpol sa vyznačuje kvalitným drevom. Surový produkt má veľmi široké využitie. Môžete ho impregnovať a dať mu vhodnú farbu. Prvok má veľmi estetickú povrchovú úpravu, ktorá zaisťuje uspokojivý efekt. Prezrite si našu ponuku na dokončenie sady hranolov Floorpol s požadovanými rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Hobľované hranaté drevo Floorpol 45 x 45 x 1000 mm je prvkom, ktorý poslúži na dokončenie mnohých zaujímavých projektov. Je vhodný pre amatérske práce v domácej dielni aj na profesionálnych stavbách. Výrobok môže byť súčasťou rámu postele alebo môže byť použitý na stavbu altánku v záhrade. Okrem toho bude nepostrádateľný v pokročilých konštrukciách, ako sú väznice, rámy a stĺpy. Hobľované hranaté rezivo Floorpol z borovicového dreva je surový produkt, preto si vyžaduje dodatočnú impregnáciu. Pomocou špeciálne určeného prostriedku môžete chrániť povrch dreva a dodať mu požadovanú farbu. Vďaka tomu hranaté rezivo dokonale zvládne poveternostné podmienky a dlho si zachová svoj atraktívny vzhľad.
- Prírodný produkt
- Estetická úprava
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 4,5 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 1,1 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 4,5 cm |
| Kód produktu | 5907508719173 |

1850 + recenzí








