DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté drevo Floorpol 90 x 90 x 2400 mm
Hobľované hranaté drevo Floorpol 90 x 90 x 2400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté drevo Floorpol 90 x 90 x 2400 mm3-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hobľované štvorcové drevo Floorpol je surová borovicová doska, ktorá nachádza rôzne aplikácie v stolárstve, tesárstve a stavebníctve. Výrobok je hobľovaný, čo mu dodáva pravidelný tvar, hladký povrch a estetický vzhľad. Trám je vhodný na maľovanie, lakovanie a morenie - nevyžaduje brúsenie. Naša ponuka obsahuje nosníky rôznych veľkostí.
Vlastnosti a výhody
Hobľované hranaté rezivo Floorpol 90 x 90 x 2400 mm je trám vyrobený zo surového borovicového dreva. Bol ohobľovaný, čím získal pravidelný tvar a rozmery, hladký povrch a estetickú úpravu. Prezentovaný produkt je široko používaný v stavebníctve, tesárstve a stolárstve. Vyhladený nosník nevyžaduje ďalšie brúsenie. Lúč môžete moriť, maľovať a lakovať. Hobľované hranaté rezivo Floorpol bude použité na výrobu kostry dreveného domu, väzníc, základov alebo stĺpov. Môžete s ním vytvoriť pokojný altánok, terasu alebo verandu. Skvele sa hodí aj ako materiál na nábytok. Vyzerá perfektne ako rám postele. Naša ponuka zahŕňa hranaté rezivá rôznych rozmerov.
- Prírodný produkt
- Estetická úprava
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 9 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 10,5 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 240 cm |
| Hĺbka (cm) | 9 cm |
| Kód produktu | 5907508719159 |

1850 + recenzí








