DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté rezivo 17 x 70 x 2400 mm, ihličnaté
Hobľované hranaté rezivo 17 x 70 x 2400 mm, ihličnaté
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté rezivo 17 x 70 x 2400 mm, ihličnaté3-7 dní5,09 €4,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
V stavebníctve je možné použiť hobľované ihličnaté hranaté rezivo. Je to vynikajúci materiál na vytváranie drevených konštrukcií. Výrobok je vyrobený z kvalitného dreva. Vyznačuje sa nízkou úrovňou vlhkosti. Hobľované hranaté rezivo je pripravené na použitie. Vďaka nej budete môcť vytvárať mnohé štruktúry, vrátane tých s vysokou mierou zložitosti.
Vlastnosti a výhody
Hobľované ihličnaté hranaté rezivo 17 x 70 x 2400 mm je materiál, ktorý je ideálny na stavbu. Môžete s ním vytvárať rôzne drevené konštrukcie. Z produktu je možné vyrobiť altánky, priečky a mnoho ďalších prvkov používaných nielen v záhrade, ale aj vo vnútri budov. Hobľované ihličnaté hranaté rezivo je vyrobené z borovicového a smrekového dreva. Použité materiály zaručujú veľkú flexibilitu. Tento produkt sa vyznačuje nízkou úrovňou vlhkosti. Vďaka tomu je pripravený na použitie a má vysokú pevnosť a odolnosť. Hobľované hranaté rezivo je pripravené na použitie. Predajne Castorama ponúkajú veľký výber dostupných drevených stavebných materiálov.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 7 cm |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Okrajový profil | 4 zaoblené hrany |
| Materiál | Borovica lesná/smrek nórsky |
| Farba | prírodná farba ihličnatého dreva |
| Kód produktu | 5907513478621 |

1850 + recenzí








