DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté rezivo 20 x 58 x 2000 mm
Hobľované hranaté rezivo 20 x 58 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté rezivo 20 x 58 x 2000 mm3-7 dní7,48 €6,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hobľované hranaté drevo je konštrukčný prvok s mnohými aplikáciami. Bude to užitočné pri stavebných prácach a pri vytváraní drevených konštrukcií. Prvok je vyrobený z vysoko odolného borovicového dreva. Prirodzenú farbu ľahko prelakujete do akéhokoľvek iného odtieňa. Hranaté rezivo je vhodné aj na impregnáciu.
Vlastnosti a výhody
Hobľované hranaté rezivo 20 x 58 x 2000 mm nájde uplatnenie na mnohých miestach. Určite poslúži v stavebníctve, napríklad pri vytváraní nosných konštrukcií alebo deliacich stien. Rovnako tak ho však môžete využiť pri vytváraní drevených konštrukcií vo vašej záhrade alebo pri zariaďovaní interiéru. Táto položka je vyrobená z borovicového dreva s hobľovaným povrchom. Preto si môžete byť istí, že získate vysoko odolný produkt. Hobľované hranaté drevo má prirodzenú farbu. Pokojne ho však môžete prelakovať na odtieň podľa vlastného výberu. Môžete ho aj naimpregnovať, aby ste ho ochránili pred vodou. Ponuka predajní Castorama zahŕňa široký výber dostupných stavebných prvkov. Dokúpiť si môžete aj príslušenstvo potrebné na montáž.
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 5,8 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 1,27 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 2 cm |
| Hĺbka (cm) | 200 cm |
| Kód produktu | 5907508719050 |

1850 + recenzí








