DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Hobľované hranaté rezivo 20 x 60 x 1500 mm
Hobľované hranaté rezivo 20 x 60 x 1500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hobľované hranaté rezivo 20 x 60 x 1500 mmna dopyt10 €8,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu ponúkané hranaté rezivo je produkt určený na vnútorné použitie a pretože dobre znáša vlhkosť a vodu, môžete ho použiť aj v exteriéri. Výrobok je veľmi trvanlivý a odolný voči rôznym druhom poškodenia, preto je vhodný na inštaláciu na miestach vystavených intenzívnemu používaniu.
Vlastnosti a výhody
Hranaté rezivo je vhodné pre rôzne druhy stavieb a stavebných prác. Výrobok sa využije pri stavbe budovy od základov, ako aj pri menších rekonštrukciách a úpravách. Vďaka tomu, že je odolný voči vode a meniacim sa poveternostným podmienkam, môžete ho s úspechom používať aj v exteriéri. Je trvácny a trvácny, preto je vhodný na stavbu rôznych typov plotov - hranaté trámy sa rovnako dobre držia pri uložení do zeme ako pri uložení do betónu. Produkt dobre poslúži aj pri stavbe záhradných stavieb – môžete s ním postaviť detské ihrisko. Hojdačky vystužené u nás ponúkaným hranatým drevom budú slúžiť najmenším deťom roky. Produkt svetlej farby bude dokonale ladiť so živými farbami. V našej ponuke nájdete aj hranaté rezivo vo väčšom rozmere.
- Prírodné ihličnaté drevo
- Hladká povrchová úprava
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 6 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 0,9 kg |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Prirodzené |
| výška (cm) | 150 cm |
| Hĺbka (cm) | 2 cm |
| Kód produktu | 5906725225238 |

1850 + recenzí










