DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Isover vlna Iso-Mata flex 50mm 10,80m2
Isover vlna Iso-Mata flex 50mm 10,80m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Isover vlna Iso-Mata flex 50mm 10,80m23-7 dní64 €52,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Iso-Mata vlna je izolačný materiál používaný na izoláciu stropov a podkrovia. Zabraňuje uvoľňovaniu a prijímaniu tepla z vonkajšej strany budovy. Výrobok je vyrobený z pevného a odolného materiálu - prírodného skleneného vlákna, čo mu umožňuje dlhodobo zachovať odolnosť a dobré izolačné vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Iso-Mata vlna je produkt používaný pri stavebných prácach. Umožňuje izolovať stropy a podkrovia. Umožňuje vám chrániť váš domov pred teplotnými výkyvmi. Vďaka tomu sa v chladnejších dňoch von neuvoľňuje teplo. Keď je však teplo, vlna chráni interiér pred teplom sálajúcim zo strechy. To vám umožní ušetriť peniaze vynaložené na vykurovanie a chladenie miestností. Okrem toho je vlna vyrobená z prírodného materiálu, ako je sklolaminát. Poskytuje výrobku dobré izolačné vlastnosti a dlhodobú životnosť. Ľahko sa montuje a zvládnete to jednoducho bez použitia zložitých nástrojov. V našom sortimente nájdete aj ďalšie izolačné materiály.
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 1,2 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 0,37 m |
| Hrúbka produktu | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 8,1 kg |
| Pokrytie | 10,8 m² |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Sklenená vata |
| Tepelná vodivosť | 0,036 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,39 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644641800 |

1850 + recenzí









