DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Isover vlna KT40 50 mm 20,64 m2
Isover vlna KT40 50 mm 20,64 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Isover vlna KT40 50 mm 20,64 m23-7 dní78 €63,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sklenená minerálna vlna je energeticky úsporný výrobok určený na akustickú a tepelnú izoláciu. Svojimi vlastnosťami účinne chráni stavbu pred chladom a hlukom. Minerálnou vlnou je možné obložiť šikmé strechy, podkrovia, odvetrané ploché strechy a podlahy a stropy medzi trámy.
Vlastnosti a výhody
Sklenená vata je stavebný výrobok určený na zabezpečenie primeranej úrovne akustickej a tepelnej izolácie. Účinne chráni budovu pred chladom a hlukom. Vďaka svojim vlastnostiam ide o energeticky úsporný výrobok. Sklenenú minerálnu vlnu je možné použiť ako výplň do šikmých striech, podkrovia, úžitkových a nevyužiteľných odvetraných plochých striech, podláh a stropov medzi trámy, drevených a oceľových rámových konštrukcií. Sklená vata zabezpečuje vhodnú mikroklímu vďaka svojej veľmi dobrej paropriepustnosti. Vyznačuje sa vysokou elasticitou, preto má vysokú odolnosť proti stlačeniu a dodatočnému zaťaženiu, takže si dlho zachová nezmenený vzhľad.
- Jedna rolka obsahuje dve podložky s rozmermi 8600 x 1200 mm
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 1,2 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 0,4 m |
| Hrúbka produktu | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 10,84 kg |
| Pokrytie | 20,64 m² |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Sklenená vata |
| Tepelná vodivosť | 0,04 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,25 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644640995 |

1850 + recenzí









