DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Hobľované hranoly
- Kantówka Floorpol 20 x 48 x 2700 mm
Kantówka Floorpol 20 x 48 x 2700 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kantówka Floorpol 20 x 48 x 2700 mm3-7 dní7,70 €6,26 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vykonávate stavebné práce a hľadáte prírodné, odolné produkty a zároveň vám záleží na ich skvelom vzhľade? Hranaté rezivo Floorpol 20 x 48 x 2700 mm bude pre vás tým správnym riešením. Je vyrobený z hobľovaného borovicového dreva, ktoré je vysoko odolné voči vlhkosti. Navyše ho môžete chrániť pred škodlivými hubami a plesňami. Pomocou špeciálnych impregnácií môžete drevo ochrániť aj pred negatívnymi vplyvmi počasia. Hranaté rezivo Floorpol má široké využitie, preto sa oplatí zaobstarať si ho na rôzne montážne a stavebné práce. Vytvorte si svoj projekt s použitím najkvalitnejších materiálov, ktoré nájdete v širokej ponuke predajne Castorama! Pozrite sa, čo vám ešte môžeme ponúknuť!
Vlastnosti a výhody
- Prírodný produkt
- Všestranné využitie
- Možnosť dokončenia podľa potreby
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2700 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 4,8 cm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Hmotnosť (kg) | 1,4 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Hnedá |
| Farebná skupina | Hnedá |
| výška (cm) | 2 cm |
| Hĺbka (cm) | 270 cm |
| Kód produktu | 5907508717124 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








