DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Surové drevo
- Nehobľované dosky
- Lavicová doska 28 x 70 x 1500 mm
Lavicová doska 28 x 70 x 1500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lavicová doska 28 x 70 x 1500 mm3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponúkaná lavicová doska je produkt, ktorý vám umožní vytvoriť pohodlné sedenie, ktoré využijete napríklad na terase alebo v záhrade. Doska je odolná, takže lavica vyrobená pomocou nej bude odolná a pevná a určite vám bude slúžiť veľmi dlho. Veľmi atraktívne bude pôsobiť, ak budú v podobnom štýle aj ostatné prvky záhradnej architektúry.
Vlastnosti a výhody
Doska slúži na vytvorenie lavičiek, ktoré poskytujú ideálne podmienky pre pohodlný odpočinok v záhradných altánkoch alebo na terasách. Výrobok z borovicového dreva sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a oderom, takže štruktúra ním vytvorená zostane dlho v perfektnom stave. Doska sa perfektne hodí aj na montáž záhonov alebo hojdačiek, takže si ju ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Výrobok môžete prekryť lesklým lakom, ktorý zdôrazní atraktívnu štruktúru dreva. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy dosiek, takže môžete ľahko zbierať prvky, ktoré sa vám budú hodiť pri plánovanej práci.
- Prírodný produkt
- Zaoblené hrany
- Vyleštené, pripravené na ďalšiu prácu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1500 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 7 cm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Hmotnosť (kg) | 1,62 kg |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Zaoblené |
| Materiál | Borovica |
| výška (cm) | 150 cm |
| Hĺbka (cm) | 2,8 cm |
| Kód produktu | 5907508716998 |

1850 + recenzí









