DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Schody
- Schodíky na povalu
- LL1T podkrovné schody 120 x 70 cm
LL1T podkrovné schody 120 x 70 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LL1T podkrovné schody 120 x 70 cm3-7 dní128 €104,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podkrovné schody budú dobre fungovať v rodinnom dome. Vďaka skladaciemu rebríku ich po použití budete môcť schovať do stropu a zároveň zachovať veľa voľného miesta v miestnosti. Vyrobené z borovicového dreva budú dlho slúžiť svojmu účelu a protišmykové stupne zaisťujú bezpečnosť a komfort používania.
Vlastnosti a výhody
Podkrovné schody Oman uspokoja každého, kto si váži priestor vo svojom byte. Vďaka 3-dielnemu rebríku schody ľahko otvoríte, keď ich potrebujete, a po dokončení práce ich skryjete v strope. Vďaka tomu je výrobok vhodný aj do malých miestností, pričom po zatvorení ponecháva veľa voľného miesta, vďaka čomu je vhodný aj do malých rodinných domov. Schody sú vyrobené z borovicového dreva, čo zaručuje odolnosť a komfort používania aj pri nižších teplotách. Vďaka protišmykovým schodom a stabilizačnému mechanizmu sú schody bezpečné a pohodlné. Drevené poklopové krídlo poskytuje tepelnú izoláciu, čím ďalej obmedzuje spotrebu energie potrebnej na vykurovanie domu.
- Protišmykové schodíky
- Hladké otváranie klapky
- Tesnenie v krabici zabezpečujúce tesnosť
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Neznačkové |
| Hrúbka dverí | 26 mm |
| Hrúbka izolácie | 20 mm |
| Výška od podlahy po strop | 2,8 m |
| Počet sekcií | 3 |
| Počet priečok/krokov | 12 |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové |
| Farba | Prirodzené |
| Kód produktu | 3663602910688 |

1850 + recenzí









