DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Garážové brány a príslušenstvo
- Príslušenstvo pre garážové brány
- Ovládacia cesta Somfy RTS nástenná klávesnica
Ovládacia cesta Somfy RTS nástenná klávesnica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ovládacia cesta Somfy RTS nástenná klávesnica3-7 dní113,58 €92,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ovládacia dráha Nástenná klávesnica Somfy RTS je produkt na diaľkové otváranie brány. S jeho pomocou môžete otvárať a zatvárať garážové brány a rozsvietiť svetlá pred domom. Výrobok je estetický a vyrobený z kvalitných vodeodolných materiálov. Vďaka tomu sa stane funkčnou súčasťou zariadenia v priestore pred domom.
Vlastnosti a výhody
Inštalujete elektrickú bránu? Chcete zlepšiť proces otvárania? Metóda ovládania nástennej klávesnice Somfy RTS môže byť užitočná. Prvok nainštalujete v blízkosti vchodu do domu. Nemusíte sa báť dažďa, pretože konštrukcia je vodotesná. S jeho pomocou môžete ovládať svoju garážovú bránu a bránu. Zapnete si aj osvetlenie pred domom, ktoré vám uľahčí vstup do domu po zotmení. Ovládacia dráha nástennej klávesnice Somfy RTS má prehľadný kokpit. Jednoducho tam zadáte zvolenú kombináciu. Aj v zlom počasí to bez problémov zvládnete. Zelenú farbu produktu ľahko zladíte s okolím. Ak potrebujete ďalšie príslušenstvo k bráne, pozrite sa na rad Castorama. Nájdete tu aj diaľkové ovládače a fotobunky.
- Vodotesná klávesnica
- Otvára dve brány
- Vysoko kvalitný materiál
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Klávesnica |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Somfy |
| Dĺžka produktu | 75 mm |
| Hrúbka produktu | 25 mm |
| Šírka produktu | 105 mm |
| Výška produktu | 105 mm |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Typ montáže | 2-drôtový |
| Bezdrôtový | Bezdrôtový |
| Frekvencia | 433 Hz |
| Počet podporovaných zariadení | 2 |
| Sieťová technológia | Rádiofrekvencia |
| Zahrnuté | 1x imbusový kľúč, 1x batéria a 1x tesnenie |
| Hmotnosť produktu | 0,3 kg |
| Vyžaduje sa sídlo | Nevyžaduje sa |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Kompatibilita | Kompatibilné so všetkými bránami alebo garážovými bránami vybavenými motorizáciou RTS. Otvárač brány alebo garážovej brány |
| Kód produktu | 3660849006259 |

1850 + recenzí










