DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Parapety
- Príslušenstvo k parapetám
- Plastikovanie grafitová ľavá PVC krytka parapetu
Plastikovanie grafitová ľavá PVC krytka parapetu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plastikovanie grafitová ľavá PVC krytka parapetu3-7 dní4,22 €3,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plastikovanie grafitovej ľavej PVC krytky parapetu je efektívny spôsob, ako zamaskovať menej estetické časti parapetu. Tento dizajnový prvok zakrýva prázdne miesta, aby sa tam nehromadil prach a nečistoty. Čiapka sa časom nedeformuje ani nezmení farbu. Je tiež ľahké ho udržiavať v čistote.
Vlastnosti a výhody
Dokončenie okenného výklenku ovplyvňuje atraktívny vzhľad celej miestnosti - uistite sa, že je estetický. Pomôže vám s tým plastiking grafitový ľavý PVC kryt na parapet. S jeho pomocou môžete zamaskovať vnútro parapetu a zabrániť hromadeniu vlhkosti, prachu a nečistôt. Vyzerá dobre v kombinácii s parapetom a zvyšuje jeho vizuálnu hodnotu. Krytka na parapet Plastiking grafitová ľavá PVC je vyrobená z kvalitného PVC. Nedeformuje sa vplyvom teploty - pokojne ho môžete použiť v blízkosti radiátora. Je odolný voči vode a škodlivým mechanickým faktorom. Je ľahké ho udržiavať v čistote. Pozrite si aj iné farby krytiek parapetov dostupné v našej ponuke.
- Jednoduchá montáž
- Estetická úprava parapetu
- Vysoká mechanická pevnosť
- Čiapka dodáva parapetu elegantný a estetický vzhľad
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 43 mm |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 325 mm |
| Hrúbka produktu | 0,7 mm |
| séria | Plasti King |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Grafit |
| Hmotnosť (kg) | 0,02 kg |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 5906725267252 |

1850 + recenzí








