DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Schody
- Schodíky na povalu
- Podkrovné schody Super Step 120 x 60 cm
Podkrovné schody Super Step 120 x 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podkrovné schody Super Step 120 x 60 cm3-7 dní166 €134,96 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podkrovné schody umožňujú bezpečný a pohodlný prístup do podkrovia. Nevyžadujú veľa miesta a po zložení sa „schovajú“ do stropu, čím šetria miesto v miestnosti, kde boli inštalované. Protišmykové schodíky umožňujú bezpečné používanie a plastové nožičky uľahčujú inštaláciu a chránia podlahu pred poškriabaním.
Vlastnosti a výhody
Podkrovné schody dostupné v našej ponuke vám umožnia jednoduchý a bezpečný prechod do podkrovia bez nutnosti stavať tradičné stacionárne schody, ktoré sú často drahé a zaberajú veľa miesta. Na ich výrobu bolo použité kvalitné drevo, vďaka čomu sa vyznačujú vysokou odolnosťou a nepochybnými estetickými hodnotami, ktoré sú navyše zdôraznené práškovo lakovaným kovaním. Výrobok je vybavený protišmykovými schodíkmi a plastovými nožičkami, ktoré nielen uľahčujú inštaláciu, ale aj účinne zabraňujú poškriabaniu podlahy - schodíky spĺňajú všetky technické a bezpečnostné požiadavky, ako aj zaručujú plný komfort používania.
- Izolovaná klapka
- Nohy, ktoré nepoškriabu podlahu
- Široký rebrík
- Rybinové schodíky, estetické kovanie s práškovým nástrekom, kvalitné drevo, plynulé otváranie vďaka pružine na krabici
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava podkrovných schodov |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hrúbka dverí | 26 mm |
| Výška od podlahy po strop | 2,8 m |
| séria | Skvelý krok |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové schodíky |
| Farba | Prirodzené |
| Kód produktu | 5907572765847 |

1850 + recenzí








