DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Schody
- Schodíky na povalu
- Podkrovné schody Super Step 120 x 70 cm
Podkrovné schody Super Step 120 x 70 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podkrovné schody Super Step 120 x 70 cm3-7 dní163 €132,52 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podkrovné schody sú nevyhnutným prvkom vybavenia každého rodinného domu a nielen. Prvok z borovicového dreva je predovšetkým trvácny a odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu – môže vám teda slúžiť dlhú dobu. Dokonca aj neskúsený domáci majster ho ľahko zostaví, pretože nevyžaduje žiadne zložité nástroje.
Vlastnosti a výhody
Pomocou podkrovných schodov ľahko získate prístup do podkrovia vo vašom dome. Na výrobu prvku bol použitý odolný, mechanicky pevný materiál - borovicové drevo. Nemusíte sa teda báť, že časom stratí svoju funkčnosť a estetiku. Zostavenie produktu by nemalo predstavovať žiadne problémy ani pre začínajúcich domácich majstrov - na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje. Vďaka univerzálnym farbám schodov dokonale zapadnú do interiérov zariadených takmer v akomkoľvek štýle aranžovania. Ponúkame Vám aj široký výber ďalšieho príslušenstva, ktoré využijete vo Vašej domácnosti. Určite tu nájdete produkt, ktorý splní vaše požiadavky.
- Plastové nožičky uľahčujú inštaláciu a zabraňujú poškriabaniu podlahy
- Vysokokvalitné drevo
- Estetické kovania s práškovým nástrekom
- Protišmykové schodíky
- Hladké a tiché otváranie poklopu
- Tesnenie v krabici zabezpečujúce tesnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava podkrovných schodov |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Žiadna značka |
| Hrúbka dverí | 26 mm |
| Výška od podlahy po strop | 2,8 m |
| séria | hlavný |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Farba | Prírodné, čierne |
| Kód produktu | 5907572765274 |

1850 + recenzí








