DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Rockwool Rockroll Super 200 mm 2,5 m2
Rockwool Rockroll Super 200 mm 2,5 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rockwool Rockroll Super 200 mm 2,5 m23-7 dní33,22 €27,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohože slúžia na vytvorenie tepelnej izolácie – poslúžia pri stavebných prácach vo väčšine domácností. Sú ideálne na použitie na stropoch, stropoch, podlahách alebo deliacich stenách, takže si ich ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Ponúkame rôzne druhy tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Rohože sú užitočné pri renovačných prácach v obytných aj verejných budovách, pretože sú určené na vytvorenie tepelnej izolácie. Sú mimoriadne funkčné, pretože sú ideálne na použitie na odvetraných plochých strechách a podkroviach, ako aj na stropoch, podlahách a priečkach. Výrobok je vyrobený z kamennej minerálnej vlny, takže zostane dlho v perfektnom stave - nebudete musieť často renovovať konštrukciu. Plánované práce môžete vykonať sami alebo s pomocou špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s vytváraním tepelnej izolácie. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.
- Najvyššia trieda nehorľavosti A1
- Nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti λ=0,036 [W/mK]
- Hydrofobizovaný výrobok - nenasiakavý
- Pri inštalácii medzi krokvy nie je potrebné navliekanie
- Paropriepustnosť – deklarovaný parameter MU1
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 1 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 0,6 m |
| Hrúbka produktu | 200 mm |
| Hmotnosť produktu | 20 kg |
| Pokrytie | 2,5 m² |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Kamenná vlna |
| Tepelná vodivosť | 0,036 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 5,56 m² K/W |
| Kód produktu | 5901193233389 |

1850 + recenzí









