DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Strecha
- Strešné krytiny
- Šindle
- Šindeľ Matizol, obdĺžnikový, 3,2 m2, zelený
Šindeľ Matizol, obdĺžnikový, 3,2 m2, zelený
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šindeľ Matizol, obdĺžnikový, 3,2 m2, zelený3-7 dní18,15 €14,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelený obdĺžnikový šindeľ Matizol je určený na pokrývanie šikmých striech na obytných, priemyselných a hospodárskych budovách. Účel použitia určuje vysokú životnosť výrobku, ktorá bude viditeľná po mnoho rokov. Vymoženosťou, ktorá uľahčí prácu, je jednoduchá montáž. Ak hľadáte aj iné farebné varianty, pozrite si našu ponuku.
Vlastnosti a výhody
Škridlový obdĺžnik Matizol 3,2 m2 zelený je obľúbeným krycím materiálom, ktorý vyniká svojimi vlastnosťami. Asfaltová hmota viditeľná zospodu poskytuje vynikajúcu izoláciu a uľahčuje inštaláciu. Vrstvy tesne priliehajú k sebe a lepia sa, čím vytvárajú tesný povlak. Okrem toho majú šindle tohto typu veľmi nízke zaťaženie celej strešnej konštrukcie. Ľahká receptúra tiež zaisťuje správnu činnosť celého systému. Zelený obdĺžnikový šindeľ Matizol je odolný voči UV žiareniu. Vďaka tomu si zachová svoju štruktúru a kvalitu farby nezmenenú. Prvok je určený pre strechy so sklonom 12-75°. Použitie zabraňuje poškodeniu výrobku kontaktom s atmosférickými zrážkami.
- Natrvalo
- Vodeodolný
- Estetické
- Lepené po celej ploche
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 34 cm |
|---|---|
| Hrúbka (cm) | 6 cm |
| Hmotnosť (kg) | 27 kg |
| Pokrytie | 3,2 m² |
| Pokyny na inštaláciu | Ako podkladovú vrstvu pod šindle sa odporúča použiť strešnú fóliu Matizol alebo plsť W/PV-SBS alebo plsť na závoji zo sklenených vlákien, napr.PV/64 alebo PV/100 (nepoužívať plsť na stavebnú lepenku) |
| Typ balenia | balenie |
| Materiál | Bitúmen |
| Farba | zelená |
| Farebná skupina | zelená |
| výška (cm) | 100 cm |
| Kód produktu | 5908238615674 |

1850 + recenzí










