DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Vlna Isover Super Mat 100 mm 5,40 m2
Vlna Isover Super Mat 100 mm 5,40 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vlna Isover Super Mat 100 mm 5,40 m23-7 dní88 €71,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlna Isover Super Mata je produkt s výbornými tepelnými a akustickými parametrami. Jeho účelom je izolovať podkrovia a stropy. Tento produkt má vysokú elasticitu. Nie je potrebné navliekanie. Navyše je vyrobený z jemných vlákien. Vlna je materiál, ktorý sa ľahko inštaluje a je ekonomický.
Vlastnosti a výhody
Vlna Isover Super Mat 100 mm 5,40 m2 je produkt, ktorý využijete pri rekonštrukcii alebo výstavbe objektu. Tento materiál je vhodný na izoláciu stropov a podkrovia. Má veľmi dobré tepelné a akustické vlastnosti. Chráni pred únikom tepla z budovy a tlmí zvuk dažďa. Táto prírodná minerálna vlna zo sklenených vlákien sa tiež ľahko inštaluje. Jeho použitie je veľmi ekonomický spôsob zateplenia budovy. Vlna Isover Super Mata je samonosný výrobok. Nie je potrebné šnurovanie. Jeho vlákna sú jemné a samotná vlna sa vyznačuje vysokou elasticitou. Zo sortimentu predajní Castorama si môžete vybrať aj ďalšie materiály zo série Super-Mata, ktoré budú použité na zateplenie stavby. Vyberajte ich podľa technických parametrov a miesta použitia.
- Vynikajúce tepelné a akustické parametre
- Samonosná, nie je potrebná šnúrka
- Vysoká elasticita a jemnosť vlákna
- Jednoduchá inštalácia a hospodárnosť
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 4,5 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 1,2 m |
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,18 kg |
| Pokrytie | 5,4 m² |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Sklolaminát a minerálna vlna |
| Tepelná vodivosť | 0,033 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 3 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644657337 |

1850 + recenzí








