DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Vlna Isover Super Mat 50 mm 11,4 m2
Vlna Isover Super Mat 50 mm 11,4 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vlna Isover Super Mat 50 mm 11,4 m23-7 dní74 €60,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlna Isover Super Mata je produkt určený na izoláciu stropov a podkrovia. Rohož sa vyznačuje výbornými tepelnými a akustickými parametrami. Ide o samonosný materiál, ktorý si nevyžaduje výplet. Vlna sa vyznačuje vysokou elasticitou a jemnosťou vlákna. Je to nielen jednoduché na inštaláciu, ale aj ekonomické použitie.
Vlastnosti a výhody
Vlna Isover Super Mata 50mm 11,4m2 Vám zabezpečí dobrú izoláciu stropov a podkrovia. Ide o materiál s výbornými akustickými a tepelnými parametrami. Ochráni nielen pred tepelnými stratami. Dobre stlmí aj zvuky, napríklad padajúceho dažďa alebo krupobitia. Produkt zo série Super-Mata je vyrobený z prírodnej minerálnej vlny a sklolaminátu. Vyznačuje sa vysokou elasticitou a jemným vláknom. Isover Wool Super Mat sa ľahko inštaluje. Ide o ekonomický materiál, ktorý využijete pri stavbe alebo generálnej rekonštrukcii. Je to tiež samonosný výrobok, takže nevyžaduje výplet. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať mnoho ďalších stavebných izolačných materiálov. Priraďte vybrané produkty k miestu použitia.
- Vynikajúce tepelné a akustické parametre
- Samonosná, nie je potrebná šnúrka
- Vysoká elasticita a jemnosť vlákna
- Jednoduchá inštalácia a hospodárnosť
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 9,5 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 1,2 m |
| Hrúbka produktu | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,8 kg |
| Pokrytie | 11,4 m² |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Sklolaminát a minerálna vlna |
| Tepelná vodivosť | 0,033 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,5 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644657320 |

1850 + recenzí








