DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Vlna Isover Uni-Mata 38 150 mm 6 m2
Vlna Isover Uni-Mata 38 150 mm 6 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vlna Isover Uni-Mata 38 150 mm 6 m23-7 dní63 €51,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlna sa dá úspešne použiť na vytvorenie akustickej a tepelnej izolácie na streche budovy. Pri správnej inštalácii poskytne vo vnútri vhodné podmienky na vykonávanie každodenných činností bez ohľadu na vonkajšie podmienky. Produkt je dostupný v niekoľkých rôznych veľkostiach a dĺžkach.
Vlastnosti a výhody
Vlna sa použije pri dokončovaní alebo rekonštrukcii budovy. S úspechom sa dá použiť na šikmé strechy, podkrovia, drevené stropy, podhľady a ľahké deliace steny. Jeho použitím zabezpečíte výbornú akustickú izoláciu, vďaka ktorej nebudú vnútri budovy počuť hlasité zvuky zvonku, čo poskytne vhodné podmienky na prácu a odpočinok. Okrem toho vám výrobok umožňuje vytvoriť štít - v horúcich dňoch nebudú vysoké teploty tak obťažovať av zime bude budova dobre izolovaná, takže nebudete potrebovať ďalšie vykurovacie zariadenia. V našom sortimente nájdete široký výber vlny od tohto výrobcu.
- Dobré tepelné vlastnosti
- Funguje perfektne vo všetkých typických aplikáciách
- Dostupné rôzne hrúbky
- Univerzálna podložka, ktorá dokonale funguje vo všetkých typických aplikáciách
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 1 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 0,4 m |
| Hrúbka produktu | 150 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,8 kg |
| Pokrytie | 6 m² |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Sklenená vata |
| Tepelná vodivosť | 0,038 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 3,95 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644645921 |

1850 + recenzí










