DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Tepelná izolácia
- Minerálna vlna
- Vlna Isover Uni-Mata 38 50 mm 18 m2
Vlna Isover Uni-Mata 38 50 mm 18 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vlna Isover Uni-Mata 38 50 mm 18 m23-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlna je základným dokončovacím prvkom používaným pri rôznych typoch stavebných prác. Výrobok sa vyznačuje výbornými izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým si zaistíte komfortné podmienky vo svojom domácom interiéri bez ohľadu na ročné obdobie. Naša ponuka zahŕňa široký výber vlny od tohto výrobcu.
Vlastnosti a výhody
Vlna sa bude používať pri vykonávaní rôznych typov dokončovacích prác. Ide o praktický izolačný výrobok, ktorý zvýši komfort vykonávania každodenných činností vo vnútri budovy. Prvok je možné s úspechom inštalovať na strechu – hodí sa najmä pri izolácii šikmých striech. Pri správnej inštalácii nepocítite v horúcich dňoch vo vnútri vysokú teplotu a v zime si udržíte vhodnú úroveň tepla, takže nebudete potrebovať ďalšie vykurovacie zariadenia. Výrobok je vyrobený z minerálnej sklenej vlny, ktorá je vysoko odolná voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov, takže bude dlhodobo dobre plniť svoju funkciu.
- Dobré tepelné vlastnosti
- Funguje perfektne vo všetkých typických aplikáciách
- Dostupné rôzne hrúbky
- Jedna rolka obsahuje dve podložky s rozmermi 7500 x 1200 mm; Univerzálna podložka, ktorá dokonale funguje vo všetkých typických aplikáciách
Technické špecifikácie
| Dĺžka (m) | 1,2 m |
|---|---|
| Šírka (m) | 0,4 m |
| Hrúbka produktu | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,45 kg |
| Pokrytie | 18 m² |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Sklenená vata |
| Tepelná vodivosť | 0,038 W/m²K |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,32 m² K/W |
| Kód produktu | 5901644645907 |

1850 + recenzí









