DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- ACO PVC úžitkové okno 100 x 60 cm hnedé
ACO PVC úžitkové okno 100 x 60 cm hnedé
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ACO PVC úžitkové okno 100 x 60 cm hnedé3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnedé úžitkové okno Aco PVC ponúka moderný, jednoduchý dizajn, vysokú funkčnosť a jednoduchú montáž - to všetko za rozumnú cenu. Okno dokonale ochráni technické miestnosti, poskytne pohodlný trojstupňový systém regulácie a stabilizácie otvoru a účinne odvádza vlhkosť von z miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Hnedé úžitkové okno Aco z PVC - ochráni a prepustí svetlo do garáže, pivnice či iných úžitkových priestorov. Okno je tesné, ľahko sa montuje a počas prevádzky je pevné, takže si dlho zachová svoj pôvodný vzhľad a vlastnosti. Trvanlivosť okna a bezpečnosť stien zaistí drenážny systém, ktorý odvedie nahromadenú skondenzovanú paru, chráni steny a rám pred predčasným zničením a tvorbou plesní. Pohodlie zabezpečuje aj jednoduchý pákovo-sklopný systém, ktorý umožňuje zachovať jednu z troch úrovní otvárania okien. Hnedá farba je odolná voči nečistotám a dodáva miestnosti charakter a dobre sa hodí k väčšine fasád. Dostupná je aj biela verzia a modely v iných veľkostiach.
- Odnímateľné krídlo
- Nízka hmotnosť
- 3-komorový
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 60 mm |
| Počet tabúľ | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | PVC |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť produktu | 9,3 kg |
| Tepelná vodivosť | 5,4 W/m²K |
| Kód produktu | 5900280639288 |

1850 + recenzí








