DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- pevné okno, 5 panelov, čierne priemyselné
pevné okno, 5 panelov, čierne priemyselné
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
pevné okno, 5 panelov, čierne priemyselné3-7 dní156 €126,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
5-panelové čierne priemyselné pevné okno je možné použiť vo vnútri budov. Vyznačujú sa priemyselným vzhľadom. Tento produkt má tiež priehľadné sklo. Na jeho výrobu boli použité odolné materiály. Sada obsahuje spoje potrebné pre montáž. Jedná sa o pevné okno, ktoré je ideálne pre modernú výstavbu
Vlastnosti a výhody
5-panelové čierne priemyselné pevné okno je určené na použitie vo vnútri budov. Bude jedinečným doplnkom každého moderného zariadenia. To poskytuje priemyselný vzhľad. Na výrobu okna bola použitá oceľ a sklo. Tieto materiály zaručujú veľmi vysokú odolnosť a pevnosť. Priehľadné sklo navyše zabezpečí výborný prístup slnečného svetla do interiéru budovy. 5-panelové čierne priemyselné pevné okno je vyhotovené v čiernej farbe. Vďaka tomu pôsobí veľmi moderne a esteticky. Sklo má hrúbku štyri milimetre. V sortimente predajní Castorama nájdete veľký výber dostupných produktov. Môžete si vybrať veľkosť a dizajn okna, ktorý vám najviac vyhovuje
- Priemyselný vzhľad
- pripojenia v cene
- Priehľadné sklo
Technické špecifikácie
| Typ produktu | okno |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hrúbka zasklenia | 4 mm |
| Šírka produktu | 1350 mm |
| Výška produktu | 1050 mm |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| Značka Kitemark | Nie je schválené Kitemarkom |
| Komerčné/domáce použitie | Domáce a komerčné využitie |
| Typ skla | Laminované 33.2 |
| Počet tabúľ | 5 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba spojov |
| servis | Neustále |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Nie vetruodolné |
| Hmotnosť produktu | 24,38 kg |
| S rámom/bez rámu | S rámom |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba rámu | čierna |
| Zasklievací materiál | sklo |
| Skončiť | Matný |
| Sklenená úprava | Transparentné |
| Kód produktu | 5059340029672 |

1850 + recenzí









