DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Okenná kotva pre okná s dvojitým zasklením
Okenná kotva pre okná s dvojitým zasklením
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okenná kotva pre okná s dvojitým zasklením3-7 dní2,73 €2,22 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- VYMAZAŤ
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1 mm |
|---|---|
| počet položiek | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Materiál | oceľ |
| Farba | oceľ |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ produktu | Kotva do zeme a do steny |
| Výška produktu | 138 mm |
| Miesto výroby | Poľsko |
| Hmotnosť produktu | 5 g |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Inštrukcie na používanie | Kotvy sú najobľúbenejším spôsobom montáže okien. Montáž okna na kotvy nespôsobuje žiadne mechanické zásahy do profilu okna. |
| Oblasť použitia | Interný a externý |
| Kód produktu | 5907458731492 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








