DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC, otváravo-sklopné, trojsklo, 1465 x 1435 mm, asymetrické, pravé, biele
Okno PVC, otváravo-sklopné, trojsklo, 1465 x 1435 mm, asymetrické, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC, otváravo-sklopné, trojsklo, 1465 x 1435 mm, asymetrické, pravé, biele3-7 dní425,61 €346,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otáčavo-sklopné, trojsklo, asymetrické, pravostranné biele PVC okno je výbornou voľbou do bytu alebo kancelárie. Veľké sklenené tabule umožnia prúdenie veľkého množstva slnečného svetla do miestností. Otvorením alebo naklonením krídla miestnosť prevetráte. Výrobok je odolný voči vetru a plesniam. Rukoväte sú súčasťou sady.
Vlastnosti a výhody
Okno z PVC otočno-sklopné + otočno-sklopné trojsklo 1465 × 1435 mm, asymetrické, pravé, biele je riešením, vďaka ktorému budú vaše miestnosti dobre presvetlené slnečnými lúčmi. Prirodzené osvetlenie podporuje koncentráciu, je dobré pre váš zrak a zlepšuje náladu. Pre lepšiu koncentráciu sa oplatí miestnosti pravidelne vetrať. Môžete to urobiť otvorením oboch častí okna alebo naklonením jednej z nich. PVC otočné + výklopné trojsklo asymetrické pravé biele okno je odolné voči plesniam. Tesná konštrukcia a tri sklenené tabule použité pri výrobe okna mali pozitívny vplyv na jeho tepelnú izoláciu. Nízky súčiniteľ prestupu tepla je toho najlepším dôkazom. Súčasťou sady sú aj úchytky. V našej ponuke nájdete aj iné modely okien.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1465 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 64,4 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,97 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,97 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 28 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733471 |

1850 + recenzí











