DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 1165 x 535 mm, biele
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 535 mm, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 535 mm, biele3-7 dní206,82 €168,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebujete okno s neštandardnými rozmermi, ktoré poskytne teplú zónu v miestnosti? Biele okno z PVC s trojsklom sa bude skvele hodiť do každého interiéru. Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov, odolných voči mechanickému poškodeniu. Sada obsahuje prídavnú rukoväť. Na tovar sa vzťahuje päťročná záruka. Výklopné okienko z PVC s bielym trojsklom je pohodlné na používanie.
Vlastnosti a výhody
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 535 mm, biele, je výrobok s neštandardnými rozmermi, ktorý prepúšťa slnečné svetlo do miestnosti. Výrobok s výklopným systémom umožňuje ľahké vetranie interiéru. Výrobok je vyrobený z extrémne pevného polyvinylchloridu, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a plesniam. Mimoriadne dobre ochráni váš priestor pred chladom. Päťkomorová konštrukcia rámu zaisťuje optimálnu tepelnú izoláciu. Biele okno z PVC s trojsklom je navyše vybavené funkčnou kľučkou. Biely okenný rám má jednoduchú hladkú povrchovú úpravu. Hlavnými vlastnosťami tohto produktu sú nadčasový dizajn, bezpečnosť a komfort používania. Hľadáte okná, ktoré efektívne izolujú interiér od zvukov? Vyberte si výklopný model so systémom troch skiel.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1165 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 21,2 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 21 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733044 |

1850 + recenzí











