DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit3-7 dní254,84 €207,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plastové okno s trojsklom bielej/antracitovej farby je funkčný výrobok používaný v stavebníctve. Na dokončenie budovy bude užitočné sklopné okno. Je vyrobený z odolného materiálu. Vďaka tomu je odolný voči vetru a plesniam. Okrem toho je tento produkt dokončený v univerzálnej farbe, ktorá sa dobre hodí k moderným budovám.
Vlastnosti a výhody
Okná zabezpečia dostatočné slnečné svetlo vo vnútri budovy. Umožňujú slnečnému žiareniu prenikať do miestností. Zaobstarajte si trojsklo PVC výklopné okno 1165 x 835 mm biela/antracitová. Jedná sa o veľmi funkčný produkt, ktorý možno použiť v súkromných a verejných budovách. Okná sa neotvárajú príliš dokorán, takže ich používanie je úplne bezpečné. Tento výrobok je vyrobený zo sivého PVC. Vďaka tomu je PVC okno biele/antracitové trojsklo odolné voči vetru a plesniam. Konštrukcia s trojitým zasklením zabezpečuje tepelnú izoláciu. Sivá povrchová úprava bude ideálna pre moderné zariadenia. Predajne Castorama ponúkajú okná v rôznych veľkostiach a otváranie do rôznych smerov.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1165 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 835 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 31,6 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,92 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,92 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 27 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733075 |

1850 + recenzí











