DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biele
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biele3-7 dní223,77 €181,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele okno z PVC s trojsklom je vyrobené z odolných materiálov. Je teda odolný voči plesniam a vetru. Okno môžete vyklopiť, čo zaisťuje bezpečné používanie. Sada obsahuje funkčnú rukoväť. Tento produkt je dokončený v univerzálnej farbe. Hladký povrch výrazne uľahčuje čistenie dvierok.
Vlastnosti a výhody
Okno PVC s trojsklom, 1165 x 835 mm, biele, je možné použiť v rôznych typoch zariadení. Bude dobre fungovať v súkromnom dome, ako aj vo verejnej budove. Tento produkt sa používa v stavebníctve. Vďaka nemu si zabezpečíte lepšie slnečné svetlo vo vnútri miestnosti. Výklopné okno z PVC s bielym trojsklom je vyrobené z PVC odolného voči plesniam. Sú ukončené v bielej farbe. Ide o univerzálny odtieň, ktorý sa bude hodiť na každú fasádu. Tento produkt je tiež odolný voči vetru. Sada obsahuje praktické madlo, ktoré zaisťuje pohodlné používanie okna. Nezabudnite sa pozrieť na ďalšie krídla dostupné v predajniach Castorama. Okná si môžete vybrať z mnohých typov, farieb a odtieňov.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1165 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 835 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 30,1 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,92 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,92 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 27 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733037 |

1850 + recenzí











