DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 565 x 535 mm, biela/antracit
Okno PVC s trojsklom, 565 x 535 mm, biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 565 x 535 mm, biela/antracit3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bielo/antracitové okno z PVC s trojsklom spája nadpriemernú estetiku, funkčnosť a odolnosť. Výrobok sa vyznačuje moderným štýlom, ktorý sa bude hodiť do každého interiéru. Výhodou PVC okien je vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom ako je vietor či dážď. Súprava obsahuje praktické madlo, ktoré uľahčí otváranie okna.
Vlastnosti a výhody
Plastové okno s trojsklom, 565 x 535 mm, biela/antracitová, je bezpečnou kúpou na dlhé roky. Najdôležitejšou vlastnosťou tohto produktu je veľmi vysoká životnosť. Okno z PVC sa vyznačuje výbornými technickými parametrami. Výrobok je vyrobený z mimoriadne odolných materiálov. Okno z PVC je ukončené prírodnou dyhou. Technológia dyhovania umožňuje dosiahnuť komplexný konečný efekt založený na použití dreva. Dyhovaný rám okna sa nedeformuje a nevŕzga. Výklopné okno z PVC s trojsklom bielej/antracitovej farby využíva techniku výklopného otvárania. Výrobok je v tlmených šedých farbách, ktoré sa hodia do modernej miestnosti. Výrobok používa trojité zasklenie.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 12,6 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 15 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733068 |

1850 + recenzí











